ID je:193 Pregled prijavljenih igraća
3.PLIVAČKI MARATON Srebrno jezero Veliko Gradište 1.km 11.09.2021.god

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 221 Marina Stevanovic F 2005 16-17 Pk Novi Beograd 011 00:17:11:75
2 213 Jovana Miljković F 2007 14-15 Novi Beograd 011 00:17:15:14
3 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiza 00:17:27:93
4 219 Ramiz Gracanin M 2007 14-15 Delfin 2007 00:17:44:39
5 62 Kornel Balog M 2003 18-19 PK Kanjiza 00:19:00:31
6 220 Natalija Zivkovic F 2005 16-17 Pk Novi Beograd 011 00:19:13:93
7 217 Sara Drazanin F 2007 14-15 Delfin 2007 00:19:42:75
8 14 Enis Beharovic M 1996 25-29 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:19:57:53
9 203 Mateja Vidović M 2008 12-13 PVK Srem 00:20:42:14
10 6 Vukasin Rakic M 2009 12-13 PK Kanjiza 00:20:44:36
11 87 Kristijan Kovač M 2009 12-13 Shark Kanjiza 00:21:00:31
12 49 Mark Cukor M 2003 18-19 PK Kanjiza 00:21:20:14
13 36 Julia Tomin F 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:21:20:18
14 212 Nikola Marić M 2009 12-13 Novi Beograd 011 00:21:20:22
15 216 Milica Ljubisavljević F 2009 12-13 PVK Srem 00:21:20:28
16 218 Nevena Kerkez F 2006 14-15 PK Mornar 00:21:20:40
17 67 Viktor Muhi M 2010 10-11 PK Kanjiza 00:21:20:48
18 12 Gabor Domankoš M 1999 20-24 Shark Kanjiza 00:21:20:52
19 29 Reka Magoši F 2007 14-15 PK Kanjiža 00:22:00:05
20 204 Luka Vidović M 2009 12-13 PVK Srem 00:22:56:89
21 211 Aleksa Pekeč M 2009 12-13 Novi Beograd 011 00:23:00:46
22 314 Sumeja Lakota F 2004 16-17 Delfin 2007 00:23:03:11
23 105 Čila Bognar F 1998 20-24 PK Kanjiža 00:23:10:11
24 202 Ajsa Lakota F 2006 14-15 Delfin 2007 00:23:31:43
25 91 Kornel Mesaros M 1984 35-39 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:23:52:21
26 13 Luca Dluhi F 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:24:02:00
27 74 Dominik Krspogacin M 2009 12-13 Sportsko udruzenja ,,SARK" 00:24:05:50
28 8 Jovana Nedeljkov F 2009 12-13 PK Kanjiža 00:24:14:89
29 97 Ana Kovač F 2005 16-17 Shark Kanjiza 00:24:53:28
30 205 Stefan Vukovic M 2010 10-11 Savski Civijasi 00:26:38:21
31 209 Benjamin Berko Popic M 2009 12-13 Sportsko udruzenja ,,SARK" 00:26:38:50
32 210 Ivan Popovic M 1985 35-39 00:26:54:04
33 10 Žofia Piliši F 2011 10-11 PK Kanjiža 00:27:29:78
34 222 Sanela Acic F 2010 10-11 PK Kanjiza 00:27:51:04
35 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiza 00:27:53:43
36 3 Greta Hajas F 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:28:40:78
37 207 Aron Sulomar M 2008 12-13 PK Kanjiža 00:29:06:31
38 81 Endre Hajdu M 1971 50-54 PK Kanjiza 00:29:13:03
39 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 PK Kanjiža 00:29:35:89
40 226 Adam Somora M 1990 30-34 Slovakia 00:30:46:86
41 225 Ana Pavlov F 1995 25-29 Kanjiza 00:33:00:06
42 44 Cenge Saraz F 2010 10-11 Sportsko udruzenja ,,SARK" 00:33:34:14
43 224 Žarko Fermanović M 1973 45-49 Subotica 00:35:32:50
44 1 Aleksandra Durković F 1973 45-49 Mornar 00:35:47:89
45 206 Nikola Vukovic M 2013 9 god i mladji Savski Civijasi 00:36:04:46
46 59 Marta Šeregi F 1959 60-64 PK Kanjiža 00:36:14:18
47 223 Blaženka Biočić F 1968 50-54 Novi Beograd - Međica 00:37:40:89
48 31 Aleksandar Anđelić M 1968 50-54 Peskara Zrenjanin 00:41:55:93
49 64 Flora Saraz F 2013 9 god i mladji Sportsko udruzenja ,,SARK" DN:F