ID je:194 Pregled prijavljenih igraća
3.PLIVAČKI MARATON Srebrno jezero Veliko Gradište FINALE ,3.km 11.09.2021.god

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 4 Borislav Fermanovic M 2002 18-19 Spartak Prozivka 00:46:45:34
2 20 Marija Stanic F 2003 18-19 Vojvodina 00:46:54:70
3 7 DIVNA ŠIMŠIĆ F 2005 16-17 PK Novi Beograd 00:48:56:38
4 16 Reka Varga F 2007 14-15 Swim Star 00:49:48:38
5 99 Tamara Stanic F 2007 14-15 Vojvodina 00:50:12:63
6 23 LARA ŠULC F 2005 16-17 PK VOJVODINA 00:50:12:88
7 53 Stefan Nićin M 2006 14-15 Swim Star 00:51:03:70
8 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 16-17 SSK POLET 00:51:31:91
9 31 Marko Lončarski M 2007 14-15 Swim star 00:54:27:56
10 32 Mihailo Lukić M 2008 12-13 Swimstar 00:55:21:41
11 68 Timea Erdeg F 2005 16-17 Swim Star 00:56:08:91
12 101 Sara Petrovic F 2005 16-17 00:57:16:78
13 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiža 00:57:25:59
14 328 Dušan Radonjić M 1996 25-29 Mladost Lučani 00:58:20:56
15 329 Slobodan Stančul M 1977 40-44 Triatlon klub Tamiš Pančevo 00:58:37:59
16 11 Bojana Fermanovic F 2005 16-17 Spartak Prozivka 00:59:07:73
17 322 Snežana Pajazitović F 2008 12-13 Novi Beograd 011 00:59:13:45
18 98 DANICA ŠIMŠIĆ F 2003 18-19 PK Novi Beograd 00:59:38:31
19 42 TIVADAR ŠULC M 1976 45-49 PK VOJVODINA 01:00:08:45
20 51 Dragan Mirkov M 1974 45-49 PK Proleter 01:00:12:16
21 219 Ramiz Gracanin M 2007 14-15 Delfin 2007 Novi Pazar 01:00:37:28
22 62 Kornel Balog M 2003 18-19 PK Kanjiža 01:01:03:45
23 336 Nikola Đuričin M 1996 25-29 Bečej 01:01:18:95
24 50 Uros Gmijovic M 2008 12-13 Sportsko udruzenja ,,SARK" 01:02:03:25
25 72 Patrik Koso M 2007 14-15 Sportsko udruzenja ,,SARK" 01:02:44:13
26 333 Igor Omaljev M 1983 35-39 Swim star 01:05:19:38
27 324 Emilija Šimpraga F 2010 10-11 Novi Beograd 011 01:05:33:16
28 35 Vanja Stepanov M 2009 12-13 Swim Star 01:06:13:31
29 87 Kristian Kovac M 2009 12-13 Sportsko udruzenja ,,SARK" 01:06:23:13
30 217 Sara Drazanin F 2007 14-15 Novi Pazar 01:06:54:38
31 307 Milos Stepita M 1990 30-34 Vegan 01:07:54:23
32 56 Akos Pispek M 2011 10-11 Sportsko udruzenja ,,SARK" 01:07:56:48
33 313 Lazar Filipovic M 2010 10-11 Delfin 2007 01:08:09:16
34 331 Luka Perović M 2008 12-13 01:08:25:00
35 327 Lena Vukosavljević F 2009 12-13 Novi Beograd 011 01:08:26:95
36 6 Vukašin Rakić M 2009 12-13 PK Kanjiža 01:08:37:28
37 332 Sonja Miljevic F 1986 35-39 Swim star becej 01:11:20:91
38 29 Reka Magoši F 2007 14-15 PK Kanjiža 01:11:48:91
39 15 Ervin Beharovic M 1999 20-24 Sportsko udruzenja ,,SARK" 01:12:39:34
40 33 Dragan Popović M 1971 50-54 PK MARATON BT 01:13:12:38
41 302 Sanja Ižipac F 1977 40-44 Spartak 01:13:12:60
42 37 Capa Buckai M 1978 40-44 Pk Spartak 01:13:45:09
43 323 Jovana Maksimović F 2007 14-15 Novi Beograd 011 01:14:27:13
44 326 Luka Bezbradica M 2009 12-13 Novi Beograd 011 01:14:34:84
45 36 Julia Tomin F 2009 12-13 Sportsko udruzenja ,,SARK" 01:15:51:78
46 67 Viktor Muhi M 2010 10-11 PK Kanjiža 01:16:01:34
47 47 SLOBODAN BOŽIN M 1958 60-64 Spartak 01:16:10:66
48 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-80 SPARTAK SUBOTICA 01:17:52:28
49 305 Nikola Čepić M 1979 40-44 KDMP Peskara 01:18:04:84
50 13 Luca Dluhi F 2007 14-15 Sportsko udruzenja ,,SARK" 01:18:35:38
51 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiža 01:18:36:63
52 8 Jovana Nedeljkov F 2009 12-13 PK Kanjiža 01:19:12:38
53 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK MARATON BT 01:20:08:78
54 28 Vladimir Stepanov M 1976 45-49 Swim Star 01:20:32:16
55 337 Vladimir Jelić M 1975 45-49 Novi Sad 01:21:30:10
56 314 Sumeja Lakota F 2004 16-17 Delfin 2007 01:21:30:11
57 24 Luka Nikolić M 1970 50-54 TRIJUMPH 01:21:47:95
58 81 Endre Hajdú M 1971 50-54 PK Kanjiža 01:21:48:48
59 105 Čila Bognar F 1998 20-24 PK Kanjiža 01:22:45:31
60 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 MARATHON 01:23:19:53
61 95 Slađana Tomić Gostojić F 1968 50-54 P. K. Proleter 01:23:29:38
62 97 Ana Kovac F 2005 16-17 Sportsko udruzenja ,,SARK" 01:24:02:20
63 310 BOSHKO ILIEV M 1965 55-59 TIKVESHKI DELFIN 01:25:54:13
64 55 Špiro Jovović M 1975 45-49 KDMP PESKARA 01:26:17:56
65 90 Vojislav Mijić M 1953 65-69 P.K šABAČKI DELFINI 01:26:57:34
66 315 Esma Lakota F 2009 12-13 Delfin 2007 01:28:56:09
67 49 Mark Cukor M 2003 18-19 PK Kanjiža 01:32:50:78
68 309 Nenad Stanković M 1985 35-39 AK VGSK 01:32:50:91
69 207 Aron Sulomar M 2008 12-13 Kanjiza 01:33:23:20
70 318 LI XU M 1952 65-69 01:37:45:66
71 78 Stefan Cokić M 1998 20-24 01:38:49:59
72 216 Milica Ljubisavljevic F 2009 12-13 PvkSrem 01:41:40:16
73 203 Mateja Vidović M 2008 12-13 PVK Srem 01:41:40:16
74 3 Greta Hajas F 2007 14-15 Sportsko udruzenja ,,SARK" 01:42:13:63
75 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 PK Kanjiža 01:44:32:13
76 41 Dragomir Živković M 1961 60-64 TKTRIUMPH 01:48:14:80
77 301 Nenad Radevic M 1978 40-44 AK VGSK 01:48:23:45
78 59 Marta Šeregi F 1959 60-64 PK Kanjiža 02:06:02:41
79 10 Žofia Piliši F 2011 10-11 PK Kanjiža DN:S
80 204 Luka Vidović M 2009 12-13 PVK Srem DN:S