5.Medjunarodni plivački maraton Srebrno jezero, 3000 m, Veliko Gradište, 09.09.2023.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 315 Marko Todorovic M 2005 18-19 Pk Niš 2005 00:52:10:94 100.00
2 150 Kristijan Stojanovski M 2004 18-19 Inostranstvo 00:52:48:02 200.00
3 310 Ivana Nedelkoska F 2006 16-17 Pk Skopje 00:53:07:22 100.00
4 16 Reka Varga F 2007 16-17 Pk Swim star 00:54:13:02 200.00
5 53 Stefan Nićin M 2006 16-17 Pk Swim star 00:54:32:05 195.00
6 305 Mateja Mihajlović M 2007 16-17 Pk Niš 2005 00:56:05:87 97.50
7 308 Jovana Nedelkoska F 2006 16-17 Pk Skopje 00:58:07:34 97.50
8 109 Mateja Vidović M 2008 14-15 PVK Srem 00:59:52:02 190.00
9 43 Adam Muhi M 2007 16-17 Pk Kanjiža 00:59:52:55 185.00
10 138 Anastasija Miljanić F 2008 14-15 Pk Vojvodina 01:01:17:30 195.00
11 35 Vanja Stepanov M 2009 14-15 Pk Swim star 01:01:17:72 180.00
12 31 Marko Lončarski M 2007 16-17 Pk Swim star 01:02:10:12 175.00
13 103 Lena Drk F 2007 16-17 Pk Arena 2015 01:03:38:55 190.00
14 146 Milica Ljubisavljevic F 2009 14-15 PVK Srem 01:03:39:09 185.00
15 309 Rosana Gosheva F 2007 16-17 Pk Skopje 01:04:46:47 90.00
16 4 Borislav Fermanovic M 2002 20-24 Pk Spartak Prozivka 01:04:57:09 170.00
17 316 Draško Petrović M 1965 55-59 TK Tamiš 01:05:15:76 95.00
18 111 Lazar Filipovic M 2010 12-13 Pk Delfin 2007 01:06:40:16 165.00
19 67 Viktor Muhi M 2010 12-13 Pk Kanjiža 01:06:59:59 160.00
20 10 Žofia Piliši F 2011 12-13 Pk Kanjiža 01:07:57:34 180.00
21 11 Bojana Fermanovic F 2005 18-19 Pk Spartak Prozivka 01:08:13:97 175.00
22 6 Vukašin Rakić M 2009 14-15 Pk Kanjiža 01:08:18:94 155.00
23 306 Slobodan Stančul M 1977 45-49 Pk Dinamo 01:08:24:59 92.50
24 25 Kristina Čabi F 2006 16-17 Pk Kanjiža 01:08:44:69 170.00
25 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 18-19 SSK Polet 01:08:46:55 150.00
26 107 Stefan Vukovic M 2010 12-13 Pk Delfin 01:09:06:41 145.00
27 160 Igor Omaljev M 1983 40-44 Pk Swim star 01:10:15:94 140.00
28 51 Dragan Mirkov M 1974 45-49 Pk Proleter 01:11:48:59 135.00
29 104 Staša Drk F 2009 14-15 Pk Arena 2015 01:13:48:34 165.00
30 212 Sara Popovic F 2010 12-13 Pk Delfin 01:15:02:91 160.00
31 165 Petar Šeguljev M 2013 10-11 Pk Swim star 01:15:15:44 130.00
32 84 Aleksandra Nađ Đerđ F 2007 16-17 Pk Kanjiža 01:15:20:19 155.00
33 151 Aleks Domonkoš M 2010 12-13 Pk Kanjiža 01:15:25:84 125.00
34 124 Lara Aleksandrović F 2009 14-15 Pk Kanjiža 01:15:28:94 150.00
35 5 Branko Tepšić M 1983 40-44 SSK Polet 01:15:37:91 120.00
36 186 Mark Radocki M 2011 12-13 Pk Kanjiža 01:16:37:12 115.00
37 92 Sasa Vasic M 1970 50-54 Pk Marathon 01:19:47:49 110.00
38 303 Иван Огњановић M 1974 45-49 Ronilačka Jedinica Žandarmerije 01:19:51:91 90.00
39 96 Sanela Aćić F 2010 12-13 Pk Kanjiža 01:23:54:09 145.00
40 161 Sonja Miljevic F 1986 35-39 Pk Swim star 01:24:23:72 140.00
41 56 Akoš Pišpek M 2011 12-13 SU Shark 01:26:12:55 105.00
42 87 Kristian Kovač M 2009 14-15 SU Shark 01:26:29:84 100.00
43 170 Andrey Isachenko M 1971 50-54 SPOVS 01:27:02:69 95.00
44 116 Vladimir Jelić M 1975 45-49 SPOVS 01:27:05:02 90.00
45 154 Aron Mičik M 2010 12-13 Pk Kanjiža 01:27:05:97 85.00
46 76 Dezso Melkuhn M 1938 80+ Szentes 01:28:42:22 80.00
47 37 Capa Buckai M 1978 45-49 Pk Spartak 01:29:51:84 75.00
48 123 Barbara Piliši F 2009 14-15 Pk Kanjiža 01:29:52:76 135.00
49 127 Amina Krspogačin F 2012 10-11 Pk Kanjiža 01:31:05:34 130.00
50 162 Nikola Čepić M 1979 40-44 KDMP Peskara 01:35:27:94 70.00
51 311 Akoš Molnar M 1998 25-29 Pk Senta 01:36:32:97 32.50
52 94 Svetozar Djuricin M 1962 60-64 Pk Marathon 01:38:27:19 65.00
53 21 ANIKO JABLAN F 1967 55-59 Pk Marathon 01:38:51:91 125.00
54 301 Milos Stankovic M 1991 30-34 _Nisam član kluba 01:40:10:05 30.00
55 314 Predrag Stefanović M 1963 60-64 Pk 11 april 01:41:20:19 27.50
56 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 Pk Kanjiža 01:43:22:66 60.00
57 149 Marko Papovic M 1978 45-49 KDMP Peskara 01:44:19:91 55.00
58 95 Slađana Tomić Gostojić F 1968 55-59 Pk Proleter 01:44:30:59 120.00
59 313 Sasa Dragutinovic M 1977 45-49 _Nisam član kluba 01:45:04:09 25.00
60 136 Kristina Drk F 2012 10-11 Pk Arena 2015 01:46:52:55 115.00
61 178 Mirna Ljubisavljevic F 2013 10-11 PVK Srem 01:47:21:69 110.00
62 176 Noel Mesaros M 2014 do 9 SU Shark 01:47:46:02 50.00
63 91 Kornel Mesaroš M 1984 35-39 SU Shark 01:48:17:94 45.00
64 156 Прeдраг Вранеш M 1952 70-74 SPOVS 01:57:55:02 40.00
65 302 Slobodan Banković M 1977 45-49 _Nisam član kluba 02:04:49:47 17.50
66 130 LI XU M 1952 70-74 SPOVS 02:13:30:91 35.00
67 312 Srđan Stefanović M 1951 70-74 KDMP Peskara 02:14:07:55 15.00
68 304 Stefan Miljanić M 2013 10-11 Pk Vojvodina DNF
69 38 Mihajlo Kurunci M 2012 10-11 Pk Vojvodina DNF
16.06.2024
07.09.2023