ID je:174 Pregled prijavljenih igraća
1.Fruškogorski plivački maraton 2.500.m Šatrinci 18.07.2021.god.

APSOLUTNO - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 228 Vukašin Radišić M 2007 14-15 00:38:00:30
2 31 Marko Lončarski M 2007 14-15 Swim star 00:38:13:75
3 229 Aleksej Sučević M 2006 14-15 00:38:18:08
4 226 Mihajlo Ferketic M 2008 12-13 00:38:44:65
5 227 Vukašin Orlić M 2007 14-15 00:38:49:75
6 32 Mihailo Lukić M 2008 12-13 Swimstar 00:39:59:19
7 203 David Stanivuk M 2001 20-24 00:43:41:05
8 35 Vanja Stepanov M 2009 12-13 Swim star 00:43:59:15
9 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 UŽice 00:44:23:69
10 224 Nemanja Brkic M 2008 12-13 Vojvodina 00:46:15:22
11 92 Sasa  Vasic M 1970 50-54 TRIUNPH 00:47:51:05
12 219 Nenad Lasica M 2005 16-17 PK "ARENA 2015" 00:47:51:87
13 220 Blagoje Blagojević M 2008 12-13 PK "ARENA 2015" 00:47:53:79
14 225 Dušan Vasić M 2006 14-15 00:49:38:30
15 46 Nebojša Oprijan M 1979 40-44 Triatlon klub DYNAMIC 00:50:24:37
16 233 Igor Omaljev M 1983 35-39 Swim Star Becej 00:50:53:37
17 221 Stefan Blagojević M 2005 16-17 PK "ARENA 2015" 00:53:00:33
18 240 Dragiša Mladenović M 1966 55-59 Triatlon Klub Zaječar 00:53:10:62
19 15 Ervin Beharović M 1999 20-24 Športsko udruženje Šark 00:53:13:22
20 217 Tihomir Milošević M 1977 40-44 Trijumf 00:53:15:08
21 33 Dragan Popović M 1971 50-54 PK MARATON BT 00:53:26:40
22 239 Vladimir Cvejić M 1979 40-44 TK Dynamic Novi Sad 00:53:40:05
23 76 Melkhun Dezso M 1938 81+ Szentes 00:54:52:05
24 207 Aleksandar Petrovic M 1975 45-49 TRIUMPH 00:56:11:69
25 213 Ivan Sokic M 1982 35-39 Trijumf 00:56:17:65
26 218 Igor Sokolovski M 1973 45-49 TK Tamis 00:58:39:22
27 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiža 00:58:40:75
28 235 Ognjen Zemunac M 1993 25-29 Marlin NS 00:58:54:12
29 215 Veselin Grković M 1991 30-34 Trijumf 01:00:02:75
30 212 Đerđ Borši M 1979 40-44 TK Dynamic 01:00:20:72
31 91 Kornel Mesaroš M 1984 35-39 Sportsko udruženje Šark 01:01:40:72
32 28 Vladimir Stepanov M 1976 45-49 Swim Star 01:01:54:22
33 236 Nebojsa Tomasevic M 1974 45-49 Peskara Zrenjanin 01:03:37:47
34 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-80 SPARTAK SUBOTICA 01:04:39:55
35 238 Pavle Ćirić M 1989 30-34 TK Dynamic 01:05:28:98
36 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 marathon 01:05:40:62
37 214 Nenad Petrikić M 1982 35-39 Trijumf 01:05:46:22
38 90 VOJISLAV MIJIĆ M 1953 65-69 P.K. ŠABAČKI DELFINI 01:06:44:40
39 78 Stefan Cokic M 1998 20-24 TRIJUMPH 01:12:57:15
40 216 Ivan Jovanović M 1987 30-34 01:19:22:25
41 41 Dragomir Živković M 1961 60-64 01:21:15:97