ID je:176 Pregled prijavljenih igraća
1.Medjunarodni plivački maraton jezero Manjača ,BiH 25.07.2021.god

APSOLUTNO - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 9 Tamaš Farkaš M 1995 25-29 PK Marathon 00:31:48:55
2 80 Nikola Ratkov M 1999 20-24 PK Radnicki 1969 00:32:07:10
3 4 Borislav Fermanovic M 2002 18-19 Spartak Prozivka 00:35:26:40
4 119 ALEKSA DABIC M 2003 18-19 PK OLYMP 00:36:57:37
5 122 KOSTA MILOSAVIC M 2003 18-19 PK OLYMP 00:37:11:75
6 121 BORIS SARIC M 2003 18-19 PK OLYMP 00:37:45:20
7 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 16-17 SSK POLET 00:37:50:10
8 118 SERGEJ TRBOJEVIC M 2006 14-15 PK OLYMP 00:39:30:10
9 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiza 00:41:30:15
10 42 TIVADAR ŠULC M 1976 45-49 PK VOJVODINA 00:42:38:50
11 126 VANJA KVOCKA M 2009 12-13 PK OLYMP 00:43:15:37
12 124 DANILO PUTNIK M 2006 14-15 PK OLYMP 00:43:48:40
13 131 VUKASIN DJERMANOVIC M 2006 14-15 PK OLYMP 00:44:12:79
14 62 Kornel Balog M 2003 18-19 PK Kanjiža 00:44:23:47
15 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Užice 00:44:31:33
16 138 Milos Raca M 2004 16-17 Olimp Banja Luka 00:44:38:58
17 115 SRDJAN BANDA M 2008 12-13 SSK POLET 00:45:50:10
18 123 ANDREJ COLIC M 2007 14-15 PK OLYMP 00:46:00:19
19 132 LAZAR JAKOVLJEVIC M 2009 12-13 PK OLYMP 00:47:35:19
20 92 Sasa Vasic Vasic M 1970 50-54 00:47:36:75
21 27 Milan Zmavc M 1964 55-59 Novo Mesto Slovenija 00:49:34:37
22 67 Viktor Muhi M 2010 10-11 PK Kanjiza 00:50:09:97
23 63 David Đerđ M 2006 14-15 PK Kanjiža 00:51:23:87
24 134 MILOS VEJNOVIC M 1985 35-39 RMC TRIATLON KLUB 00:54:02:75
25 65 Milan Milojević M 1966 55-59 KDMP"Peskara" 00:54:09:30
26 142 Mladen Ceko M 1980 40-44 Olimp 00:54:39:37
27 37 Buckai Capa M 1978 40-44 Pk Spartak Subotica 00:57:17:69
28 47 SLOBODAN BOŽIN M 1958 60-64 Spartak Subotica 00:58:31:69
29 33 Dragan Popović M 1971 50-54 PK MARATON BT 00:58:45:90
30 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-80 SPARTAK SUBOTICA 01:00:55:62
31 81 Endre Hajdú M 1971 50-54 PK Kanjiža 01:01:24:58
32 113 Nikola Čepić M 1979 40-44 KDMP Peskara 01:03:31:62
33 24 Luka Nikolić M 1971 50-54 TRIUMPH 01:06:02:83
34 78 Stefan Cokic M 1998 20-24 01:07:59:08
35 55 Špiro Jovović M 1975 45-49 KDMP PESKARA 01:09:47:00
36 116 BOSHKO ILIEV M 1965 55-59 Tikveshki Delfin 01:10:00:47
37 141 Mirko Mamic M 1996 25-29 PK Borac 01:20:31:22
38 131 Aleksandar Andjelic M 1968 50-54 kdmp Peskara 01:48:00:00
39 140 Bozo Karic M 1987 30-34 Travnik 01:49:00:00
40 203 Zlatko Glišić M 1961 60-64 KDMP"Peskara" DN:F
41 125 NIKOLA MILOSAVIC M 2006 14-15 PK OLYMP DN:F
42 127 ALEKSEJ COLIC M 2010 10-11 PK OLYMP DN:F
43 139 Zarko Fermanovic M 1973 45-49 Subotica DN:F
44 143 Ilija Vesnovic M 1978 40-44 Banja Luka DN:F