ID je:181 Pregled prijavljenih igraća
Plivački maraton na Tisi-Izazov Bečej 3.km 1.08.2021.god.

APSOLUTNO - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 9 Farkas Tamas M 1995 25-29 PK Marathon 00:41:14:89
2 31 Marko Loncarski M 2007 14-15 Swim Star Becej 00:47:25:36
3 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiža 00:49:36:04
4 42 TIVADAR ŠULC M 1976 45-49 PK VOJVODINA 00:49:55:50
5 62 Kornel Balog M 2003 18-19 PK Kanjiža 00:50:27:31
6 35 Vanja Stepanov M 2009 12-13 Swim Star 00:50:27:89
7 51 Dragan Mirkov Mirkov M 1974 45-49 PK Proleter 00:51:01:78
8 212 Nikola Đuričin M 1996 25-29 00:53:03:71
9 86 Nikola Srdic M 1988 30-34 Pk Velika Kikinda 00:53:42:06
10 50 Uros Gmijović M 2008 12-13 Sportsko udruzenje,, SARK ' 00:54:29:39
11 92 Sasa Vasic M 1970 50-54 PK MARATHON 00:55:24:93
12 236 Igor Omaljev M 1983 35-39 Swim Star Becej 00:57:18:93
13 228 Dejan Stevic M 1979 40-44 Tr Dinamic 00:57:39:01
14 67 Viktor Muhi M 2010 10-11 PK Kanjiža 00:57:40:96
15 46 Nebojsa Oprijan M 1979 40-44 Dinamic 00:57:44:53
16 79 Dragan Zivkovic M 1960 60-64 00:57:58:01
17 72 Patrik Koso M 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:58:08:36
18 49 Mark Cukor M 2003 18-19 PK Kanjiža 00:58:32:21
19 56 Akos Pispek M 2011 10-11 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:58:37:81
20 65 Milan Milojević M 1966 55-59 KDMP"Peskara" 00:59:01:53
21 15 Ervin Beharovic M 1999 20-24 Sark Kanjiza 00:59:14:86
22 87 Kristian Kovac M 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:59:26:36
23 210 Aleksandar Petrovic M 1975 45-49 01:01:46:68
24 213 Arnold Šagi M 1973 45-49 PK Becej 01:02:05:46
25 230 Vladimir Cvejic M 1979 40-44 Tr Dinamic 01:02:37:53
26 227 Lenard Sic M 2009 12-13 Becej 01:03:02:68
27 225 Matija Teodinov M 2009 12-13 becej 01:03:06:21
28 12 Gabor Domonkos M 1999 20-24 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:03:20:09
29 33 Dragan Popović M 1971 50-54 PK Maraton BT 01:03:25:06
30 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiža 01:03:29:00
31 235 Dragisa Mladenovic M 1966 55-59 Tr Klub Zajecar 01:04:13:87
32 91 Kornel Mesaros M 1984 35-39 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:04:25:53
33 81 Endre Hajdú M 1971 50-54 PK Kanjiza 01:05:35:78
34 203 Vladimir Marković M 1987 30-34 TK Dynamic 01:05:55:01
35 231 Nemanja Nikolic M 1982 35-39 Dinamic 01:06:26:46
36 232 Nebojsa Tomasevic M 1974 45-49 Becej 01:07:42:50
37 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-80 SPARTAK SUBOTICA 01:08:06:03
38 207 Nikola Čepić M 1979 40-44 KDMP Peskara 01:08:18:56
39 208 Horvát Zoltán M 1992 25-29 01:08:28:31
40 221 Bojan Jocic M 1987 30-34 AK Becej 01:08:32:28
41 28 Vladimir Stepanov M 1976 45-49 Swim Star 01:08:34:78
42 24 Luka Nikolic M 1971 50-54 01:10:34:21
43 218 Goran Djukic M 1972 45-49 Peskara Zrenjanin 01:10:56:56
44 204 Nikola Markovic M 1989 30-34 Rekreativac 01:12:27:64
45 226 Dragan Jankulovski M 1967 50-54 Becej 01:12:37:21
46 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 pk marathon 01:14:18:71
47 234 Zoltan Krajtmaj M 1973 45-49 Becej 01:14:58:53
48 55 Špiro Jovović M 1975 45-49 KDMP PESKARA 01:18:22:50
49 205 Vladimir Milenković M 1989 30-34 01:19:14:06
50 219 Dragan Prodanovic M 1977 40-44 AK Becej 01:23:08:71
51 222 Darko Jocic M 1991 30-34 AK Becej 01:24:12:68
52 14 Enis Beharovic M 1996 25-29 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:24:36:68
53 214 Zoltan Gortva M 1976 45-49 01:37:32:78
54 209 Zlatko Glišić M 1961 60-64 KDMP"Peskara" DN:F