ID je:184 Pregled prijavljenih igraća
5.Međunarodni Beogradski Plivački Maraton Ada Međica 2.500.m-07.08.2021.god

APSOLUTNO - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 228 Nikola Adzic M 1997 20-24 PK 11.april 00:33:29:23
2 240 Vidoje Putić M 2006 14-15 PK "ARENA 2015" 00:35:37:91
3 212 Ivan Martinović M 2001 20-24 00:36:03:16
4 213 Nikola Cincar M 2004 16-17 00:36:03:44
5 31 Marko Lončarski M 2007 14-15 Swim star 00:37:05:13
6 250 NOVAK ŠIMŠIĆ M 2002 18-19 PK Novi Beograd 00:38:30:34
7 32 Mihailo Lukić M 2008 12-13 Swimstar 00:40:03:73
8 215 Marko Mugoša M 1983 35-39 00:40:40:81
9 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Užice 00:40:47:73
10 229 Draško Petrović M 1965 55-59 triatlon klub Tamiš Pančevo 00:41:20:09
11 35 Vanja Stepanov M 2009 12-13 Swim star 00:42:18:56
12 86 Nikola Srdić M 1988 30-34 Pk Velika Kikinda 00:42:20:33
13 270 Uros Vujkovic M 1983 35-39 Pk Vracar Beograd 00:42:29:50
14 224 Davor Palihnic M 1990 30-34 00:42:30:10
15 200 Jovan Todorović M 2000 20-24 Užice 00:42:41:40
16 92 SASA VASIĆ M 1970 50-54 PK MARATHON 00:42:41:59
17 79 Dragan Zivkovic M 1960 60-64 00:47:02:91
18 242 Igor Omaljev M 1983 35-39 Becej 00:47:31:44
19 208 Branislav Petrović M 2002 18-19 00:48:08:91
20 76 DEZE MELKUHN M 1938 81+ SENTES 00:49:42:94
21 49 Mark Cukor M 2003 18-19 PK Kanjiža 00:49:52:84
22 233 Aleksandar Petrovic M 1975 45-49 00:49:59:51
23 232 Vladimir Katanić M 1989 30-34 00:50:06:31
24 226 Ivan Sokic M 1982 35-39 STU Trijumf 00:50:10:41
25 272 Stefan Kuzet M 1989 30-34 TR Tamis 00:51:05:20
26 218 Igor Sokolovski M 1973 45-49 TK Tamis 00:51:13:91
27 261 ALEKSANDAR GLAVONJIC M 1978 40-44 00:52:34:11
28 204 Danilo Andrijašević M 1995 25-29 Beogradski plivački klub 00:52:43:76
29 251 Jovan Damnjanac M 1984 35-39 Herbal Athlete 00:52:44:14
30 33 Dragan Popović M 1971 50-54 PK Maraton BT 00:53:49:34
31 47 Slobodan BOŽIN M 1958 60-64 Spartak 00:54:10:41
32 271 Vladan Zivojinovic M 1971 50-54 Beograd 00:54:18:59
33 28 Vladimir Stepanov M 1976 45-49 Swim Star 00:54:26:87
34 206 Nikola Čepić M 1979 40-44 KDMP Peskara 00:55:05:16
35 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiža 00:55:19:59
36 256 Rene Čalija M 1980 40-44 UWH Calypso 00:55:43:94
37 227 Veselin Grković M 1991 30-34 Trijumf 00:56:29:19
38 231 Marko Papović M 1978 40-44 KDMP Peskara 00:56:57:40
39 266 Stefan Mladenovic M 1992 25-29 Beograd 00:58:17:26
40 94 Svetozar Đuričin M 1962 55-59 PK Marathon 00:58:37:02
41 246 Marko popovic M 1980 40-44 00:59:39:19
42 264 Danilo Kontic M 2004 16-17 Beograd 01:00:58:13
43 269 Oliver Pavlovic M 1970 50-54 Beograd 01:01:58:34
44 24 Luka Nikolic M 1971 50-54 TRIUNPH 01:04:38:23
45 55 Špiro Jovović M 1975 45-49 KDMP PESKARA 01:05:36:56
46 263 Bosko Ilijev M 1965 55-59 Tikveski delfini 01:06:32:94
47 223 Tanasko Tomic M 1983 35-39 01:06:44:84
48 78 Stefan Cokic M 1998 20-24 01:07:26:02
49 262 Milos Stankovic M 1991 30-34 01:07:33:13
50 236 LI XU M 1952 65-69 01:09:07:91
51 254 Milan Katić M 1985 35-39 01:13:49:38
52 259 Miljan Perović M 1985 35-39 01:14:09:13
53 234 Aleksandar Ilic M 1965 55-59 --- 01:14:54:06
54 235 Željko Picajkić M 1965 55-59 Savez za sport osoba sa invaliditetom Beograd 01:18:16:51
55 205 Goran Nikolic M 1970 50-54 TRIUNPH 01:23:33:34
56 201 Veselin Bubanja M 1962 55-59 TRIUNPH 01:33:24:65
57 267 Srdjan Stefanovic M 1951 70-74 Peskara Zrenjanin 01:35:50:84