ID je:188 Pregled prijavljenih igraća
39. Kanjiža Running & Swimming Festivala plivanje 3.000.m 14.08.2021.god.

APSOLUTNO - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 53 Stefan Nicin M 2006 14-15 Becej 00:32:49
2 167 Lazar Kovacevic M 2000 20-24 Novi Sad 00:33:46
3 197 Bojan Raskovic M 1997 20-24 Subotica 00:34:17
4 31 Marko Loncarski M 2007 14-15 Becej 00:35:53
5 32 Mihailo Lukic M 2008 12-13 Becej 00:36:14
6 18 Vukasin Jovovic M 2007 14-15 Novi Sad 00:36:17
7 35 Vanja Stepanov M 2010 10-11 Becej 00:37:27
8 137 Jazmin Horvat M 2008 12-13 Senta 00:39:16
9 86 Nikola Srdic M 1988 30-34 Kikinda 00:39:18
10 14 Enis Beharovic M 1996 25-29 Kanjiza 00:39:54
11 199 Igor Omaljev M 1983 35-39 Becej 00:40:19
12 92 Sasa Vasic M 1970 50-54 00:40:23
13 15 Ervin Beharovic M 1999 20-24 Sportsko udruzenje Shark Kanjiza 00:40:32
14 49 Mark Cikor M 2003 18-19 Novi Knezevac 00:41:40
15 195 Kristian Baros Djevi M 1975 45-49 Senta 00:42:24
16 161 Bela Huszak M 1992 25-29 Csongrad 00:42:33
17 46 Nebojsa Oprijan M 1979 40-44 Novi Sad 00:42:50
18 163 Srdjan Nincic M 1985 35-39 Novi Knezevac 00:43:49
19 152 Csaba Kavai M 1981 40-44 Magyarkanizsa 00:43:53
20 76 Melkhun Dezső M 1938 81+ Szentes 00:44:04
21 233 Aleksandar Petrovic M 1975 45-49 Beograd 00:44:12
22 222 Csaba Ladoczki M 1961 60-64 Szabadka 00:45:02
23 143 Zoltan Horvat M 1977 40-44 Senta 00:45:04
24 91 Kornel Mesaros M 1984 35-39 Kanjiza 00:45:41
25 231 Kresimir Kristo M 1984 35-39 Novi Sad 00:46:36
26 126 Csaba Pilisi M 2007 14-15 Magyarkanizsa 00:46:42
27 225 Dragisa Mladenovic M 1966 55-59 Zajecar 00:46:45
28 175 Dominik Krspogacin M 2009 12-13 Kanjiza 00:46:47
29 139 Ognjen Zemunac M 1993 25-29 Novi Sad 00:47:23
30 81 Endre Hajdu M 1971 50-54 Magyarkanizsa 00:47:30
31 169 Istvan Raffai M 1987 30-34 Magyarkanizsa 00:49:10
32 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 00:49:25
33 172 Zoltan Kormoczi M 1973 45-49 Magyarkanizsa 00:49:42
34 151 Nemanja Knezevic M 1992 25-29 Becej 00:49:43
35 45 Istvan Priboj M 1942 75-80 Subotica 00:50:00
36 123 Hernard Bem M 1983 35-39 Kanjiza 00:50:28
37 148 Balazs Badis M 2006 14-15 Senta 00:50:48
38 130 Aron Sulomar M 2008 12-13 Törökkanizsa 00:50:53
39 145 Milan Kovacic M 1988 30-34 Sombor 00:51:13
40 223 Zoltan Horvat M 1992 25-29 Óbecse 00:51:19
41 24 Luka Nikolic M 1971 50-54 Beograd 00:51:22
42 184 Novak Miladinov M 2009 12-13 Magyarkanizsa 00:51:26
43 224 Istvan Kalmar M 1977 40-44 Magyarkanizsa 00:51:32
44 203 Oliver Petkovic M 1985 35-39 Senta 00:51:32
45 116 Karoly Molnar M 1965 55-59 Sandorfalva  Madjarska 00:51:36
46 121 Ervin Igaz M 1952 65-69 Novi Knezevac 00:52:06
47 228 Aleksandar Davidovic M 1991 30-34 Novi Sad 00:52:25
48 125 Norbert Szulomar M 1982 35-39 Novi Knezevac 00:52:27
49 138 Zoltan Katkics M 1992 25-29 Magyarkanizsa 00:52:31
50 229 Elemer Priboj M 1964 55-59 Subotica 00:52:35
51 155 Attila Fenyovari M 1965 55-59 Pellerd 00:52:43
52 212 Rudolf Barat M 1972 45-49 Magyarkanizsa 00:53:09
53 136 Oliver Szucs M 2011 10-11 Törökkanizsa 00:53:14
54 159 Igor Maric M 1994 25-29 Martonos 00:54:19
55 171 Petar Cajkas M 1973 45-49 Subotica 00:54:33
56 177 Benjamin Berko Popic M 2009 12-13 Kanjiza 00:55:39
57 117 Adrienn Satai M 1986 35-39 Kanjiza 00:55:56
58 213 Tibor Katon M 1976 45-49 Magyarkanizsa 00:56:43
59 221 Mihaly Kucerka M 1952 65-69 Backa Topola 00:56:50
60 211 Arpad Bordas M 1974 45-49 Senta 00:57:27
61 110 Mihajlo Pancic M 1948 70-74 Subotica 00:57:31
62 115 Zoltan Balint M 1965 55-59 Szeged 00:57:54
63 108 Mate Meszaros M 2009 12-13 Kanjiza 00:58:20
64 164 Krisztian Kukli M 1999 20-24 Subotica 01:00:14
65 106 Istvan Adam M 1942 75-80 Magyarkanizsa 01:02:30
66 201 Gabor Zemko M 1997 20-24 Subotica 01:02:53
67 157 Trisztan Bicskei M 1989 30-34 Kanjiza 01:03:23
68 111 Slavko Dimitric M 1955 65-69 Beograd-Zeleznik 01:06:49
69 2 Balint Fabian M 1999 20-24 Magyarkanizsa 01:07:29
70 202 Andras Juhasz M 1951 70-74 Subotica 01:12:25
71 214 Ferenc Pozar M 1954 65-69 Subotica 01:31:01
72 90 Vojislav Mijic M 1953 65-69 Sabac DN:S
73 132 Lenard Szucs M 2009 12-13 Törökkanizsa DN:S
74 227 Gabor Nemeth M 1988 30-34 Győr DN:S
75 150 Igor Sokolovski M 1973 45-49 Beograd-Ratkovica DN:S
76 162 Nebojsa Milivojevic M 1987 30-34 Valjevo DN:S