ID je:189 Pregled prijavljenih igraća
39. Kanjiža Running & Swimming Festivala plivanje 7.500.m 14.08.2021.god.

APSOLUTNO - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 16-17 SSK Polet 01:36:06
2 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiza 01:37:00
3 62 Kornel Balog M 2003 18-19 PK Kanjiza 01:39:02
4 332 Róbert Csányi M 1974 45-49 Hód-Triatlon és Öttusa SE
Madjarska
01:42:47
5 51 Dragan Mirkov M 1974 45-49 PK Proleter Zrenjanin 01:43:11
6 50 Uros Gmijovic M 2008 12-13 Sportsko udruzenje Shark 01:46:30
7 342 Srdjan Banda M 2008 12-13 SSK Polet 01:47:29
8 79 Dragan Zivkovic M 1960 60-64 PK Marathon Backa Topola 01:47:52
9 327 Balazs Vas M 1972 45-49 Szeder Se
Madjarska
01:47:58
10 67 Viktor Muhi M 2010 10-11 PK Kanjiza 01:48:13
11 56 Akos Pispek M 2011 10-11 Sportsko udruzenje Shark 01:48:16
12 87 Kristian Kovac M 2009 12-13 Sportsko udruzenje Shark 01:51:51
13 72 Patrik Koso M 2007 14-15 Sportsko udruzenje Shark 01:52:12
14 63 David Djerdj M 2006 14-15 PK Kanjiza 01:52:14
15 350 Zoltán Kákonyi M 1978 40-44 PK Spartak Subotica 01:52:56
16 348 Máté Szabó M 1984 35-39 Csongrádi szemorok 01:52:59
17 65 Milan Milojevic M 1966 55-59 KDMP Peskara 01:53:15
18 314 Árpád Juhász M 1960 60-64 PK Kanjiza 01:59:46
19 12 Gabor Domonkos M 1999 20-24 Sportsko udruzenje Shark 02:00:01
20 353 Imre Török M 1988 30-34 Szentesi Delfin GSC 02:00:19
21 33 Dragan Popovic M 1971 50-54 PK Marathon Backa Topola 02:04:47
22 351 Goran Djukic M 1972 45-49 02:04:47
23 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiza 02:06:57
24 47 Slobodan Bozin M 1958 60-64 PK Spartak Subotica 02:07:08
25 344 Nebojsa Tomasevic M 1974 45-49 Peskara Zrenjanin 02:07:59
26 312 Sreten Nikolin M 1949 70-74 02:08:14
27 331 Milos Josic M 2004 16-17 Centurion 02:09:05
28 313 Ervin Hubai M 1977 40-44 02:11:03
29 334 Ervin Mesaros M 1994 25-29 Vatrogasno-spasilacka brigada Novi Sad 02:11:32
30 28 Vladimir Stepanov M 1976 45-49 PK Swim Star Becej 02:12:45
31 345 József Drevotta M 1971 50-54 02:14:14
32 346 László Kovács M 1953 65-69 02:25:35
33 55 Spiro Jovovic M 1975 45-49 KDMP Peskara 02:25:56
34 310 Aleksandar Andjelic M 1968 50-54 KDMP Peskara 02:55:00
35 330 Ognjen Novakovic M 1999 20-24 Centurion DN:S
36 6 Vukasin Rakic M 2009 12-13 PK Kanjiza DN:S