ID je:192 Pregled prijavljenih igraća
2. PLIVAčKI MARATON- PARK PRIRODE ,,STARA TISA,, Bačko Gradište 3.km 28.08.2021.god.

APSOLUTNO - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 4 Borislav Fermanovic M 2002 18-19 Spartak Prozivka 00:41:30:66
2 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 16-17 SSK POLET 00:44:03:56
3 53 Stefan Nićin M 2006 14-15 SwimStar 00:44:23:06
4 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiža 00:47:47:16
5 31 Marko Lončarski M 2007 14-15 Swim Star 00:47:56:69
6 32 Mihailo Lukić M 2008 12-13 Swimstar 00:50:43:66
7 51 Dragan Mirkov M 1974 45-49 PK Proleter 00:52:53:16
8 72 Patrik Koso M 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:53:05:02
9 35 Vanja Stepanov M 2009 12-13 Swim Star 00:53:19:91
10 87 Kristian Kovac M 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:56:03:51
11 161 Igor Omaljev M 1983 35-39 Becej 00:56:04:26
12 67 Viktor Muhi M 2010 10-11 PK Kanjiža 00:56:33:76
13 6 Vukašin Rakić M 2009 12-13 PK Kanjiža 00:57:07:02
14 56 Akos Pispek M 2011 10-11 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:57:42:59
15 14 Enis Beharovic M 1996 25-29 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:58:07:56
16 15 Ervin Beharovic M 1999 20-24 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:59:40:38
17 114 Dragiša Mladenović M 1966 55-59 Triatlon Klub "Zaječar", Zaječar 00:59:40:38
18 49 Mark Cukor M 2003 18-19 PK Kanjiža 01:01:39:23
19 169 Goran Djukic M 1972 45-49 Peskara 01:01:45:59
20 154 Vladimir Marković M 1987 30-34 TK Dynamic 01:01:57:59
21 74 Dominik Krspogacin M 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:05:43:66
22 91 Kornel Mesaros M 1984 35-39 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:05:55:84
23 47 SLOBODAN BOŽIN M 1958 60-64 SPARTAK 01:06:13:48
24 168 Nikola Čepić M 1979 40-44 KDMP Peskara 01:10:00:55
25 28 Vladimir Stepanov M 1976 45-49 Swim Star 01:10:44:16
26 82 Zoltan Kordovan M 1972 45-49 PK Kanjiža 01:11:01:76
27 90 VOJISLAV MIJIĆ M 1953 65-69 P.K. ŠABAČKI DELFINI 01:14:07:19
28 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-80 01:15:01:66
29 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 PK MARATHON 01:15:27:19
30 150 Ivan Popovic M 1985 35-39 01:17:23:48
31 55 Špiro Jovović M 1975 45-49 KDMP PESKARA 01:18:04:48
32 157 Benjamin Berko Popic M 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:28:21:02
33 63 David Đerđ M 2006 14-15 PK Kanjiža DN:F
34 171 Nebojsa Tomasevic M 1974 45-49 Peskara Zrenjanin DN:F