ID je:188 Pregled prijavljenih igraća
39. Kanjiža Running & Swimming Festivala plivanje 3.000.m 14.08.2021.god.

APSOLUTNO - ŽENE

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 16 Reka Varga F 2007 14-15 Swim Star Becej 00:34:10 200
2 226 Petra Cajkas F 2004 16-17 Subotica 00:34:18
3 196 Aleksandra Kobilarev F 2006 14-15 Becej 00:34:26
4 185 Jovana Srdanov F 2009 12-13 Becej 00:34:32
5 129 Anna Rebeka Nagynemedi F 2010 10-11 Becej 00:34:36
6 206 Jana Strajnic F 2005 16-17 Kikinda 00:36:06
7 216 Lena Drk F 2007 14-15 Petrovaradin 00:37:33
8 25 Kristina Cabi F 2006 14-15 Senta 00:39:16 195
9 183 Snezana Sarajkic F 1977 45-49 Beograd 00:40:38
10 188 Tamara Dudukovic F 1999 20-24 SSK Polet 00:41:43
11 210 Eva Szabo Barna F 1982 35-39 Subotica 00:41:46
12 84 Aleksandra Nadj Djerdj F 2007 14-15 Senta 00:42:15 190
13 217 Stasa Drk F 2009 12-13 Petrovaradin 00:42:46
14 208 Ruth Lindkvist F 2009 12-13 Kenya 00:43:35
15 133 Bianka Horvat F 2009 12-13 Senta 00:43:59
16 215 Hajnalka Pozar F 1988 30-34 Subotica 00:44:04
17 105 Csilla Bognar F 1998 20-24 Kanjiza 00:44:06 185
18 135 Boglarka Huszak Radics F 1991 30-34 Senta 00:44:15
19 198 Sonja Miljevic F 1986 35-39 Becej 00:45:16
20 219 Anna Losoncz F 1994 25-29 Magyarkanizsa 00:45:32
21 147 Bojana Djukic F 1992 25-29 Srbobran 00:45:49
22 36 Julia Tomin F 2009 12-13 Kanjiza 00:45:56 180
23 104 Vanda Szabados F 1994 25-29 Szentes  Madjarska 00:46:01
24 141 Ildiko Horvat Babinski F 1978 40-44 Senta 00:46:03
25 127 Zsuzsanna Radics F 1968 50-54 Senta 00:47:42
26 13 Luca Dluhi F 2007 14-15 Magyarkanizsa 00:47:42 175
27 204 Jelena Halas F 1978 40-44 Senta 00:48:32
28 8 Jovana Nedeljkov F 2009 12-13 Novi Knezevac 00:48:46 170
29 207 Makayla Kabogo F 2009 12-13 Kenya 00:49:31
30 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 Backa Topola 00:50:13 165
31 10 Zofia Pilisi F 2011 10-11 Kanjiza 00:50:47 160
32 57 Etelka Mesaros F 1957 60-64 Senta 00:52:10 155
33 156 Wanda Fodor F 1981 40-44 Törökbalint 00:52:45
34 3 Greta Hajas F 2007 14-15 Magyarkanizsa 00:53:15 150
35 109 Ana Grcic F 1980 40-44 Kanjiza 00:53:35
36 158 Biljana Blazic F 1976 45-49 Subotica 00:53:49
37 149 Marina Socin F 1985 35-39 Senta 00:54:44
38 146 Sara Kelo F 1966 55-59 Budapest Madjarska 00:54:59
39 173 Sarlota Fur F 1979 40-44 Senta 00:55:02
40 170 Kristina Cajkas F 1972 45-49 Subotica 00:56:35
41 102 Agnes Czerna F 1974 45-49 Magyarkanizsa 00:56:53
42 64 Flora Sarasz F 2013 9 god i mladji Kanjiza 00:57:04 145
43 44 Cenge Saraz F 2010 10-11 Kanjiza 00:57:15 140
44 189 Nevena Vujic F 1993 25-29 Ada 00:57:18
45 218 Jelena Radic Drk F 1977 40-44 Petrovaradin 00:57:39
46 165 Krisztina Marias F 1962 55-59 Budapest 00:58:12
47 230 Slavica Neta F 1950 70-74 Zemun 00:58:53
48 190 Maria Zokob F 1959 60-64 Tata 00:59:04
49 174 Livia Sarkany Nemet F 1981 40-44 Horgos 00:59:12
50 124 Izabella Mesaros F 1980 40-44 Magyarkanizsa 00:59:32
51 232 Aleksandra Dukovic F 1973 45-49 Beograd 01:00:12
52 166 Eva Zemko F 1962 55-59 Subotica 01:02:56
53 140 Alisa Bajic F 1969 50-54 Becej 01:03:31
54 103 Ana Palasti F 1960 60-64 Csongrád Madjarska 01:07:01
55 113 Erika Mikuska F 1966 55-59 Kanjiza 01:12:14
56 122 Marta Talpai F 1976 45-49 Subotica DN:S
57 154 Eszter Toth F 1974 45-49 Szeged DN:S