ID je:194 Pregled prijavljenih igraća
3.PLIVAČKI MARATON Srebrno jezero Veliko Gradište FINALE ,3.km 11.09.2021.god

APSOLUTNO - ŽENE

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 20 Marija Stanic F 2003 18-19 Vojvodina 00:46:54:70
2 7 DIVNA ŠIMŠIĆ F 2005 16-17 PK Novi Beograd 00:48:56:38
3 16 Reka Varga F 2007 14-15 Swim Star 00:49:48:38
4 99 Tamara Stanic F 2007 14-15 Vojvodina 00:50:12:63
5 23 LARA ŠULC F 2005 16-17 PK VOJVODINA 00:50:12:88
6 68 Timea Erdeg F 2005 16-17 Swim Star 00:56:08:91
7 101 Sara Petrovic F 2005 16-17 00:57:16:78
8 11 Bojana Fermanovic F 2005 16-17 Spartak Prozivka 00:59:07:73
9 322 Snežana Pajazitović F 2008 12-13 Novi Beograd 011 00:59:13:45
10 98 DANICA ŠIMŠIĆ F 2003 18-19 PK Novi Beograd 00:59:38:31
11 324 Emilija Šimpraga F 2010 10-11 Novi Beograd 011 01:05:33:16
12 217 Sara Drazanin F 2007 14-15 Novi Pazar 01:06:54:38
13 327 Lena Vukosavljević F 2009 12-13 Novi Beograd 011 01:08:26:95
14 332 Sonja Miljevic F 1986 35-39 Swim star becej 01:11:20:91
15 29 Reka Magoši F 2007 14-15 PK Kanjiža 01:11:48:91
16 302 Sanja Ižipac F 1977 40-44 Spartak 01:13:12:60
17 323 Jovana Maksimović F 2007 14-15 Novi Beograd 011 01:14:27:13
18 36 Julia Tomin F 2009 12-13 Sportsko udruzenja ,,SARK" 01:15:51:78
19 13 Luca Dluhi F 2007 14-15 Sportsko udruzenja ,,SARK" 01:18:35:38
20 8 Jovana Nedeljkov F 2009 12-13 PK Kanjiža 01:19:12:38
21 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK MARATON BT 01:20:08:78
22 314 Sumeja Lakota F 2004 16-17 Delfin 2007 01:21:30:11
23 105 Čila Bognar F 1998 20-24 PK Kanjiža 01:22:45:31
24 95 Slađana Tomić Gostojić F 1968 50-54 P. K. Proleter 01:23:29:38
25 97 Ana Kovac F 2005 16-17 Sportsko udruzenja ,,SARK" 01:24:02:20
26 315 Esma Lakota F 2009 12-13 Delfin 2007 01:28:56:09
27 216 Milica Ljubisavljevic F 2009 12-13 PvkSrem 01:41:40:16
28 3 Greta Hajas F 2007 14-15 Sportsko udruzenja ,,SARK" 01:42:13:63
29 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 PK Kanjiža 01:44:32:13
30 59 Marta Šeregi F 1959 60-64 PK Kanjiža 02:06:02:41
31 10 Žofia Piliši F 2011 10-11 PK Kanjiža DN:S