ID je:167 Pregled prijavljenih igraća
17.Plivački Topolski maraton-11.Otvoreno masters prvenstvo Srbije SDMMPS-3.km-Bačka Topola 03.jul 2021.

KATEGORIJE - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 67 Viktor Muhi M 2010 10-11 PK Kanjiža 01:02:48:10
1 32 Mihailo Lukić M 2008 12-13 Swimstar 00:46:44:00
2 35 Vanja Stepanov M 2009 12-13 Swim Star bečej 00:50:15:71
3 313 Blagoje Blagojević M 2008 12-13 Plivački klub "Arena 2015" 00:54:40:17
1 318 Vidoje Putić M 2006 14-15 Plivački klub "Arena 2015" 00:45:10:56
2 31 Marko Lončarski M 2007 14-15 Becej 00:45:29:91
3 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiža 00:49:51:15
4 314 Relja Kostić M 2007 14-15 Plivački klub "Arena 2015" 00:52:56:65
1 307 Mitar Sarkovic M 2005 16-17 Radnicki 1969 00:45:07:49
2 312 Stefan Blagojević M 2005 16-17 Plivački klub "Arena 2015" 00:53:17:21
1 12 Gabor Domonkos M 1999 20-24 Shark Kanjiza 01:02:10:15
2 15 Ervin Beharovic M 1999 20-24 Shark Kanjiza 01:06:23:07
3 78 Stefan Cokic M 1998 20-24 01:24:23:35
1 89 Petar Popović M 1992 25-29 DN:F
1 48 Milorad Jakšić M 1990 30-34 00:48:30:20
1 5 Branko Tepšić M 1983 35-39 SSK Polet Sombor 01:00:12:87
2 91 Kornel Mesaros M 1984 35-39 Sportsko udruzenje ,, Sark" 01:16:40:10
3 93 Milan Vladisavljevic M 1985 35-39 01:20:51:22
1 322 Haziz Gasi M 1981 40-44 Marathon Backa Topola 00:58:20:87
2 323 Zoltan Kakonji M 1978 40-44 Subotica 01:01:58:20
3 37 Capa Buckai M 1978 40-44 Spartak 01:04:06:34
1 40 Igor Gaspar M 1973 45-49 Spirit SC 01:00:30:53
2 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiža 01:10:30:03
3 28 Vladimir Stepanov M 1976 45-49 Swim Star bečej 01:11:37:30
4 55 Spiro Jovovic M 1975 45-49 KDMP PESKARA 01:23:55:20
1 303 Zoltan Pavić M 1971 50-54 Pk Polet Sombor 00:44:52:76
2 34 Goran Zelić M 1968 50-54 Pk Polet Sombor 00:52:51:76
3 33 Dragan Popović M 1971 50-54 PK Maraton B. Topola 01:10:22:38
1 321 Elemer Priboj M 1964 55-59 Spartak Subotica 01:10:04:10
2 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 pk marathon 01:15:49:79
1 90 VOJISLAV MIJIC M 1953 65-69 P.K. ŠABAČKI DELFINI 01:13:49:97
1 308 Mihajlo Pancic M 1948 70-74 Subotica 01:34:29:00
1 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-79 SPARTAK SUBOTICA 01:12:12:77