ID je:172 Pregled prijavljenih igraća
8.Plivački maraton-Trofej Džonija Vajsmilera- 3.km-Peskara Zrenjanin 17.07.2021

KATEGORIJE - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 67 Viktor Muhi M 2010 10-11 PK Kanjiža 00:53:33:39
2 56 Akoš Pišpek M 2011 10-11 Sportsko Udruženje Šark 00:57:24:35
1 32 Mihailo Lukić M 2008 12-13 Swimstar 00:42:01:35
2 35 Vanja Stepanov M 2009 12-13 Swim Star 00:45:11:36
3 6 Vukašin Rakić M 2009 12-13 PK Kanjiža 00:48:39:00
4 50 Uroš Gmijović M 2008 12-13 Športsko udruženje Šark 00:50:42:94
5 87 Kristian Kovač M 2009 12-13 Športsko udruženje Šark 00:55:34:95
6 138 MATIJA TEODINOV M 2009 12-13 00:57:44:36
1 18 Vukašin Jovović M 2007 14-15 PK Novi Sad 00:41:56:44
2 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiža 00:42:06:60
3 72 Patrik Koso M 2007 14-15 Športsko udruženje Šark 00:53:44:05
4 120 Ognjen Gabrić M 2007 14-15 Spartak Prozivka DN:S
1 4 Borislav Fermanovic M 2002 18-19 Spartak Prozivka 00:38:23:68
2 62 Kornel Balog M 2003 18-19 PK Kanjiža 00:44:59:83
1 15 Ervin Beharović M 1999 20-24 Športsko udruženje Šark 00:53:31:78
1 48 Milorad Jakšić M 1990 30-34 00:43:08:90
2 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Užice 00:45:16:15
3 115 Milos Stankovic M 1991 30-34 DN:S
1 131 IGOR OMALJEV M 1983 35-39 00:51:51:91
2 91 Kornel Mesaroš M 1984 35-39 Športsko udruženje Šark 00:58:40:52
3 134 NEMANJA NIKOLIC M 1982 35-39 01:05:34:50
4 5 Branko Tepšić M 1983 35-39 SSK Polet DN:S
1 38 Milan Jović M 1978 40-44 PK Polet 00:43:18:49
2 116 VALERIJ LEŠČANOV M 1979 40-44 P.K. ŠABAČKI DELFINI 00:47:55:25
3 37 Capa Buckai M 1978 40-44 Pk spartak 00:56:04:24
4 133 VLADIMIR CVEJIC M 1979 40-44 00:56:12:37
5 111 Aleksandar Glavonjić M 1978 40-44 00:56:42:68
6 123 Đerđ Borši M 1979 40-44 TK Dynamic 01:00:10:25
7 137 DRAGAN TODOROVIC M 1977 40-44 01:00:16:12
8 119 Nikola Čepić M 1979 40-44 KDMP Peskara 01:04:08:10
9 126 Marko Papovic M 1978 40-44 Peskara Zrenjanin 01:08:10:25
1 42 TIVADAR ŠULC M 1976 45-49 PK VOJVODINA 00:42:39:38
2 51 Dragan Mirkov M 1974 45-49 PK Proleter Zrenjanin 00:44:53:78
3 129 Goran Đukić M 1972 45-49 Peskara 00:57:28:66
4 124 Aleksandar Petrovic M 1975 45-49 TRIUMPH 00:57:39:39
5 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiža 00:58:04:60
6 28 Vladimir Stepanov M 1976 45-49 Swim Star 01:01:28:57
7 136 NEBOJSA TOMASEVIC M 1974 45-49 01:06:54:13
8 55 Špiro Jovović M 1975 45-49 KDMP PESKARA 01:12:26:05
9 125 Mile Košutić M 1972 45-49 DN:S
10 127 Igor Sokolovski M 1973 45-49 TK Tamis DN:S
1 34 Goran Zelić M 1968 50-54 Pk Polet 00:45:17:66
2 92 Sasa Vasic M 1970 50-54 TRIUNPH 00:47:38:68
3 33 Dragan Popović M 1971 50-54 PK MARATON BT 00:54:45:12
4 117 Душан Ђорђевић M 1969 50-54 00:59:26:21
5 24 Luka  Nikolic M 1971 50-54 TRIUNPH 01:07:55:28
6 110 Igor Rados M 1970 50-54 Titn DN:S
1 132 ZIVKO VELJKOVIC M 1962 55-59 00:58:05:21
2 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 marathon 01:06:32:28
1 47 Slobodan BOŽIN M 1958 60-64 PK SPARTAK SUBOTICA 00:57:51:55
2 41 Dragomir Živković M 1961 60-64 TK “ Tamiš” DN:S
1 90 VOJISLAV MIJIĆ M 1953 65-69 P.K. ŠABAČKI DELFINI 01:00:46:41
1 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-80 SPARTAK SUBOTICA 01:01:18:58