ID je:174 Pregled prijavljenih igraća
1.Fruškogorski plivački maraton 2.500.m Šatrinci 18.07.2021.god.

KATEGORIJE - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 226 Mihajlo Ferketic M 2008 12-13 00:38:44:65
2 32 Mihailo Lukić M 2008 12-13 Swimstar 00:39:59:19
3 35 Vanja Stepanov M 2009 12-13 Swim star 00:43:59:15
4 224 Nemanja Brkic M 2008 12-13 Vojvodina 00:46:15:22
5 220 Blagoje Blagojević M 2008 12-13 PK "ARENA 2015" 00:47:53:79
1 228 Vukašin Radišić M 2007 14-15 00:38:00:30
2 31 Marko Lončarski M 2007 14-15 Swim star 00:38:13:75
3 229 Aleksej Sučević M 2006 14-15 00:38:18:08
4 227 Vukašin Orlić M 2007 14-15 00:38:49:75
5 225 Dušan Vasić M 2006 14-15 00:49:38:30
1 219 Nenad Lasica M 2005 16-17 PK "ARENA 2015" 00:47:51:87
2 221 Stefan Blagojević M 2005 16-17 PK "ARENA 2015" 00:53:00:33
1 203 David Stanivuk M 2001 20-24 00:43:41:05
2 15 Ervin Beharović M 1999 20-24 Športsko udruženje Šark 00:53:13:22
3 78 Stefan Cokic M 1998 20-24 TRIJUMPH 01:12:57:15
1 235 Ognjen Zemunac M 1993 25-29 Marlin NS 00:58:54:12
1 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 UŽice 00:44:23:69
2 215 Veselin Grković M 1991 30-34 Trijumf 01:00:02:75
3 238 Pavle Ćirić M 1989 30-34 TK Dynamic 01:05:28:98
4 216 Ivan Jovanović M 1987 30-34 01:19:22:25
1 233 Igor Omaljev M 1983 35-39 Swim Star Becej 00:50:53:37
2 213 Ivan Sokic M 1982 35-39 Trijumf 00:56:17:65
3 91 Kornel Mesaroš M 1984 35-39 Sportsko udruženje Šark 01:01:40:72
4 214 Nenad Petrikić M 1982 35-39 Trijumf 01:05:46:22
1 46 Nebojša Oprijan M 1979 40-44 Triatlon klub DYNAMIC 00:50:24:37
2 217 Tihomir Milošević M 1977 40-44 Trijumf 00:53:15:08
3 239 Vladimir Cvejić M 1979 40-44 TK Dynamic Novi Sad 00:53:40:05
4 212 Đerđ Borši M 1979 40-44 TK Dynamic 01:00:20:72
1 207 Aleksandar Petrovic M 1975 45-49 TRIUMPH 00:56:11:69
2 218 Igor Sokolovski M 1973 45-49 TK Tamis 00:58:39:22
3 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiža 00:58:40:75
4 28 Vladimir Stepanov M 1976 45-49 Swim Star 01:01:54:22
5 236 Nebojsa Tomasevic M 1974 45-49 Peskara Zrenjanin 01:03:37:47
1 92 Sasa  Vasic M 1970 50-54 TRIUNPH 00:47:51:05
2 33 Dragan Popović M 1971 50-54 PK MARATON BT 00:53:26:40
1 240 Dragiša Mladenović M 1966 55-59 Triatlon Klub Zaječar 00:53:10:62
2 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 marathon 01:05:40:62
1 41 Dragomir Živković M 1961 60-64 01:21:15:97
1 90 VOJISLAV MIJIĆ M 1953 65-69 P.K. ŠABAČKI DELFINI 01:06:44:40
1 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-80 SPARTAK SUBOTICA 01:04:39:55
1 76 Melkhun Dezso M 1938 81+ Szentes 00:54:52:05