ID je:179 Pregled prijavljenih igraća
16.Plivački maraton Ada-Mol 4.km ,Mol 31.07.2021.god.

KATEGORIJE - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 67 Viktor Muhi M 2010 10-11 PK Kanjiža 00:56:21:00
2 56 Akos Pispek M 2011 10-11 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:56:56:00
3 176 MIHAJLO PETROV M 2010 10-11 01:08:20:43
1 35 Vanja Stepanov M 2009 12-13 Swim star 00:50:11:00
2 164 Srdjan Banda M 2008 12-13 SSK Polet 00:53:44:00
3 50 Uros Gmijović M 2008 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:54:01:00
4 87 Kristian Kovac M 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:59:18:37
1 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiža 00:48:55:00
2 63 David Đerđ M 2006 14-15 PK Kanjiža 00:56:19:00
3 72 Patrik Koso M 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:58:44:62
4 177 UROS PETROV M 2007 14-15 01:05:40:21
1 162 Matija Pavlović M 2004 16-17 ARK Fruška gora 01:22:30:58
1 62 Kornel Balog M 2003 18-19 PK Kanjiža 00:50:07:00
2 49 Mark Cukor M 2003 18-19 PK Kanjiža 00:55:50:00
3 175 DAVOR ZIVKOVIC M 2003 18-19 01:07:42:90
1 181 DANIEL SIMENDIC M 2001 20-24 00:54:30:00
2 12 Gabor Domonkos M 1999 20-24 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:58:31:46
1 14 Enis Beharovic M 1996 25-29 Sportsko udruženje,, SARK' 00:56:57:96
1 86 NIKOLA SRDIC M 1988 30-34 00:53:39:00
1 185 IGOR OMALJEV M 1983 35-39 00:55:33:00
2 203 ATILA DUDAS M 1984 35-39 00:57:16:62
3 91 Kornel Mesaros M 1984 35-39 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:02:23:87
4 206 JOZEF MARTON JUNG M 1986 35-39 01:16:49:34
5 184 PETER KUZMA M 1984 35-39 01:17:40:24
6 183 GABOR MOLNAR CIKO M 1984 35-39 01:30:56:08
1 154 Nikola Čepić M 1979 40-44 KDMP Peskara 01:03:32:55
2 195 KORNEL BOLDIZAR M 1977 40-44 01:04:19:46
3 158 Marko Papović M 1978 40-44 KDMP Peskara 01:06:49:78
1 51 Dragan Mirkov M 1974 45-49 PK Proleter 00:51:15:00
2 182 KRISTIAN BOROS DEVI M 1975 45-49 00:58:45:58
3 187 GORAN DJUKIC M 1972 45-49 01:00:42:18
4 160 Aleksandar Pavlović M 1974 45-49 ARK Fruška gora 01:01:38:34
5 28 Vladimir Stepanov M 1976 45-49 Swim Star 01:03:19:43
6 156 Ervin Kanjo M 1976 45-49 PK Spartak 01:03:25:43
7 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiža 01:04:26:46
8 170 NEBOJSA TOMASEVIC M 1974 45-49 01:05:29:08
9 55 Špiro Jovović M 1975 45-49 KDMP PESKARA 01:10:41:30
10 193 JOVAN SEVIC M 1973 45-49 01:30:56:08
1 180 MARTIN LIPTAK M 1967 50-54 00:51:31:00
2 33 Dragan Popović M 1971 50-54 PK MARATON BT 01:01:06:27
3 81 Endre Hajdú M 1971 50-54 PK Kanjiza 01:02:18:37
4 179 DRAGAN JANKULOVSKI M 1967 50-54 01:07:36:90
1 155 Károly Molnár M 1964 55-59 01:08:21:02
2 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 pk marathon 01:08:57:78
3 159 Zoltan Balint M 1965 55-59 01:17:21:24
1 47 SLOBODAN BOŽIN M 1958 60-64 Spartak Subotica 01:02:37:81
1 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-79 SPARTAK SUBOTICA 01:03:49:02
1 76 Dezso Melkuhn M 1938 80 i vise 00:59:01:62