ID je:194 Pregled prijavljenih igraća
3.PLIVAČKI MARATON Srebrno jezero Veliko Gradište FINALE ,3.km 11.09.2021.god

KATEGORIJE - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 56 Akos Pispek M 2011 10-11 Sportsko udruzenja ,,SARK" 01:07:56:48
2 313 Lazar Filipovic M 2010 10-11 Delfin 2007 01:08:09:16
3 67 Viktor Muhi M 2010 10-11 PK Kanjiža 01:16:01:34
1 32 Mihailo Lukić M 2008 12-13 Swimstar 00:55:21:41
2 50 Uros Gmijovic M 2008 12-13 Sportsko udruzenja ,,SARK" 01:02:03:25
3 35 Vanja Stepanov M 2009 12-13 Swim Star 01:06:13:31
4 87 Kristian Kovac M 2009 12-13 Sportsko udruzenja ,,SARK" 01:06:23:13
5 331 Luka Perović M 2008 12-13 01:08:25:00
6 6 Vukašin Rakić M 2009 12-13 PK Kanjiža 01:08:37:28
7 326 Luka Bezbradica M 2009 12-13 Novi Beograd 011 01:14:34:84
8 207 Aron Sulomar M 2008 12-13 Kanjiza 01:33:23:20
9 203 Mateja Vidović M 2008 12-13 PVK Srem 01:41:40:16
10 204 Luka Vidović M 2009 12-13 PVK Srem DN:S
1 53 Stefan Nićin M 2006 14-15 Swim Star 00:51:03:70
2 31 Marko Lončarski M 2007 14-15 Swim star 00:54:27:56
3 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiža 00:57:25:59
4 219 Ramiz Gracanin M 2007 14-15 Delfin 2007 Novi Pazar 01:00:37:28
5 72 Patrik Koso M 2007 14-15 Sportsko udruzenja ,,SARK" 01:02:44:13
1 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 16-17 SSK POLET 00:51:31:91
1 4 Borislav Fermanovic M 2002 18-19 Spartak Prozivka 00:46:45:34
2 62 Kornel Balog M 2003 18-19 PK Kanjiža 01:01:03:45
3 49 Mark Cukor M 2003 18-19 PK Kanjiža 01:32:50:78
1 15 Ervin Beharovic M 1999 20-24 Sportsko udruzenja ,,SARK" 01:12:39:34
2 78 Stefan Cokić M 1998 20-24 01:38:49:59
1 328 Dušan Radonjić M 1996 25-29 Mladost Lučani 00:58:20:56
2 336 Nikola Đuričin M 1996 25-29 Bečej 01:01:18:95
1 307 Milos Stepita M 1990 30-34 Vegan 01:07:54:23
1 333 Igor Omaljev M 1983 35-39 Swim star 01:05:19:38
2 309 Nenad Stanković M 1985 35-39 AK VGSK 01:32:50:91
1 329 Slobodan Stančul M 1977 40-44 Triatlon klub Tamiš Pančevo 00:58:37:59
2 37 Capa Buckai M 1978 40-44 Pk Spartak 01:13:45:09
3 305 Nikola Čepić M 1979 40-44 KDMP Peskara 01:18:04:84
4 301 Nenad Radevic M 1978 40-44 AK VGSK 01:48:23:45
1 42 TIVADAR ŠULC M 1976 45-49 PK VOJVODINA 01:00:08:45
2 51 Dragan Mirkov M 1974 45-49 PK Proleter 01:00:12:16
3 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiža 01:18:36:63
4 28 Vladimir Stepanov M 1976 45-49 Swim Star 01:20:32:16
5 337 Vladimir Jelić M 1975 45-49 Novi Sad 01:21:30:10
6 55 Špiro Jovović M 1975 45-49 KDMP PESKARA 01:26:17:56
1 33 Dragan Popović M 1971 50-54 PK MARATON BT 01:13:12:38
2 24 Luka Nikolić M 1970 50-54 TRIJUMPH 01:21:47:95
3 81 Endre Hajdú M 1971 50-54 PK Kanjiža 01:21:48:48
1 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 MARATHON 01:23:19:53
2 310 BOSHKO ILIEV M 1965 55-59 TIKVESHKI DELFIN 01:25:54:13
1 47 SLOBODAN BOŽIN M 1958 60-64 Spartak 01:16:10:66
2 41 Dragomir Živković M 1961 60-64 TKTRIUMPH 01:48:14:80
1 90 Vojislav Mijić M 1953 65-69 P.K šABAČKI DELFINI 01:26:57:34
2 318 LI XU M 1952 65-69 01:37:45:66
1 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-80 SPARTAK SUBOTICA 01:17:52:28